KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789089
nr 1378 9089
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
Oljemålning, Ej signerad. Olja på duk, 100x84, yttermått inklusive ram: 102x82 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:34:20
100 kr
200 kr